Xbox Series X Wireless Controller - Stellar Shift (XSX)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Pořiďte si neobvyklý bezdrátový ovladač Xbox – Stellar Shift Special Edition s hybridním směrovým ovladačem, který vyniká měnícími se barvami, modrofialovými odlesky a fialovými pogumovanými rukojeťmi s vlnícím se designem. K namapování tlačítek a vytvoření vlastních profilů ovladače použijte aplikaci Xbox Accessories. Rychle mapujte, hrajte a přepínejte mezi zařízeními, jako je např. konzole, počítač nebo mobilní zařízení.

Gamepad Xbox Wireless Controller Stellar Shift Special Edition
Společně s příchodem nové generace herní konzole Xbox One se Microsoft rozhodl vylepšit i zcela nepostradatelnou součást příslušenství – herní gamepad. I když jsou hlavní ovládací prvky prakticky totožné, tak došlo k několika citelným vylepšením. Například k celkovému zaoblení všech prvků, aby se lépe držel v ruce. V praxi potěší kompatibilita napříč mnoha zařízeními.
 
 
Větší pohodlí s texturovanou rukojetí
Texturované spouště a tlačítka jsou navržená tak, aby se vám ovladač lépe držel v ruce i po mnoha hodinách hraní.
 
Hybridní směrový ovladač
Gamepad Xbox Wireless Controller Stellar Shift Special Edition je vybavený zcela přepracovaným směrovým ovladačem. Díky tomu jde rychleji a lépe ovládat pohyb do všech směrů.
 
Tlačítko Share
Dedikované tlačítko pro sdílení má smysl, protože právě prožitý herní zážitek můžete naprosto intuitivně sdílet se svými přáteli nebo fanoušky.

Přepínání zařízení
Snadno párujte a přepínejte mezi konzolemi Xbox Series X, Xbox Series S, počítači s Windows a zařízeními se systémy Android nebo iOS.
 
Bezproblémová konektivita
Zahrnuje technologie Xbox Wireless a Bluetooth® pro bezdrátové hraní na konzolích, počítačích s Windows 10/11, mobilních telefonech a tabletech. Připojte libovolnou kompatibilní náhlavní soupravu za pomoci 3,5 mm stereo konektoru.

Baterie
Baterie AA s výdrží až 40 hodin - výdrž baterie se výrazně liší podle použité náhlavní soupravy, dalšího příslušenství, způsobu používání a dalších faktorů.

Parametry produktu

Katalog. číslo 79322 Záruka 2 roky
Platforma Jiná, PC, Xbox Series X Výrobce Microsoft

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty