Možnosti dopravy a platby objednávek

Nabízíme široké možnosti pro výběr způsobu doručení a uhrazení objednávky. V současné době umožňujeme za objednávku zaplatit několika způsoby:

- předem bankovním převodem

- dobírkou při převzetí 

- hotově na naší prodejně v Liberci. 
 

Česká pošta - Balík do ruky

Služba Balík do ruky běžně dodává zásilky již do dvou pracovních dní od odeslání (max. 3 dny). O průběhu zásilky budete informován(a) prostřednictvím SMS a stav si můžete ověřit na stránkách pošty (odkaz a sledovací kód zašle Česká pošta e-mailem až po expedici objednávky). Zároveň je možnost přes stránky pošty si změnit preferovaný čas doručení (vč. odpoledne nebo soboty). Doba dodání: 1-2 dny. Cena při platbě předem: 69,- Kč, s dobírkou: 109,- Kč.
 

DPD

Při volbě DPD Vás ráno následující po expedici kontaktuje přímo řidič, se kterým se dohodnete na času dodání. Standardní rozvoz je do 18:00 (pouze prac. dny) a o průběhu zásilky budete informováni e-mailem nebo prostřednictvím stránek DPD (odkaz a sledovací kód zašleme e-mailem při expedici).  Doba dodání: 24 hodin. Cena při platbě předem: 79,- Kč, s dobírkou: 104,- Kč.

 

PPL

Při volbě PPL Vás ráno následující po expedici kontaktuje přímo řidič, se kterým se dohodnete na času dodání. Standardní rozvoz je do 18:00 (pouze prac. dny) a o průběhu zásilky budete informováni e-mailem nebo prostřednictvím stránek PPL (odkaz a sledovací kód zašleme e-mailem při expedici). Možnost platby dobírky kartou u řidiče. Doba dodání: 24 hodin. Cena při platbě předem: 85,- Kč, s dobírkou: 110,- Kč.

Zásilkovna

Služba zásilkovna za standardních podmínek dodává zásilky následující pracovní den. Funguje na bázi výdejních míst po celé ČR. Při tvorbě objednávky si stačí zvolit výdejní místo dle Vašich preferencí. Přepravce Vás poté informuje sms zprávou s informacemi o doručení. Stav zásilky si můžete ověřit na webových stránkách zásilkovny (odkaz a sledovací kód zašle Zásilkovna až po expedici objednávky). Cena přepravy při platbě předem: 45,- Kč, s dobírkou: 60,- Kč.

Osobní odběr v Liberci

Pokud jste z Liberce, je osobní odběr nejrychlejší a nejpohodlnější volba. Před vyzvednutím prosíme vyčkejte na e-mailovou výzvu k odběru. Adresa s mapkou je uvedena v kontaktech a bude zaslána i ve výzvě e-mailem. Pro internetové objednávky NENÍ možnost platby kartou na prodejně!

Doba dodání: k vyzvednutí ihned po naskladnění a zaslání informačního emailu a SMS.

Zaslání na Slovensko

Umožňujeme zadat objednávku i pro naše slovenské sousedy službou Zásilkovna nebo Slovenská pošta. Bližší info na slovenské verzi stránek.

www.hernysvet.sk