Možnosti dopravy a platby objednávek

Vzhledem k nastávajícímu zatížení všech přepravců nárůstem zásilek,
nám bylo oznámeno prodloužení doručení zboží o dva, až tři pracovní dny.


Nabízíme široké možnosti pro výběr způsobu doručení a uhrazení objednávky. V současné době umožňujeme za objednávku zaplatit několika způsoby:

- předem bankovním převodem

- dobírkou při převzetí 

- hotově na naší prodejně v Liberci. 

"POZOR ZAČALA PŘEDVÁNOČNÍ ZÁTĚŽ PRO PŘEPRAVCE - NYNÍ GARANTUJÍ DORUČENÍ ZBOŽÍ JEDEN, AŽ DVA PRACOVNÍ DNY."

Česká pošta - Balík do ruky

Služba Balík do ruky běžně dodává zásilky již do dvou pracovních dní od odeslání (max. 3 dny). O průběhu zásilky budete informován(a) prostřednictvím SMS a stav si můžete ověřit na stránkách pošty (odkaz a sledovací kód zašle Česká pošta e-mailem až po expedici objednávky). Zároveň je možnost přes stránky pošty si změnit preferovaný čas doručení (vč. odpoledne nebo soboty). Doba dodání: 1-2 dny. Cena při platbě předem: 69,- Kč, s dobírkou: 109,- Kč.
 

DPD

Při volbě DPD Vás ráno následující po expedici kontaktuje přímo řidič, se kterým se dohodnete na času dodání. Standardní rozvoz je do 18:00 (pouze prac. dny) a o průběhu zásilky budete informováni e-mailem nebo prostřednictvím stránek DPD (odkaz a sledovací kód zašleme e-mailem při expedici).  Doba dodání: 24 hodin. Cena při platbě předem: 79,- Kč, s dobírkou: 104,- Kč.

 

PPL

Při volbě PPL Vás ráno následující po expedici kontaktuje přímo řidič, se kterým se dohodnete na času dodání. Standardní rozvoz je do 18:00 (pouze prac. dny) a o průběhu zásilky budete informováni e-mailem nebo prostřednictvím stránek PPL (odkaz a sledovací kód zašleme e-mailem při expedici). Možnost platby dobírky kartou u řidiče. Doba dodání: 24 hodin. Cena při platbě předem: 85,- Kč, s dobírkou: 110,- Kč.

Zásilkovna

Služba zásilkovna za standardních podmínek doručuje jeden - dva pracovní dny. Funguje na bázi výdejních míst po celé ČR. Při tvorbě objednávky si stačí zvolit výdejní místo dle Vašich preferencí. Přepravce Vás poté informuje sms zprávou s informacemi o doručení. Stav zásilky si můžete ověřit na webových stránkách zásilkovny (odkaz a sledovací kód zašle Zásilkovna až po expedici objednávky). Cena přepravy při platbě předem: 45,- Kč, s dobírkou: 60,- Kč.

Osobní odběr v Liberci

Pokud jste z Liberce, je osobní odběr nejrychlejší a nejpohodlnější volba. Před vyzvednutím prosíme vyčkejte na e-mailovou výzvu k odběru. Adresa s mapkou je uvedena v kontaktech a bude zaslána i ve výzvě e-mailem. Pro internetové objednávky NENÍ možnost platby kartou na prodejně!

Doba dodání: k vyzvednutí ihned po naskladnění a zaslání informačního emailu a SMS.

Zaslání na Slovensko

Umožňujeme zadat objednávku i pro naše slovenské sousedy službou Zásilkovna nebo Slovenská pošta. Bližší info na slovenské verzi stránek.

www.hernysvet.sk