• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Výkup konzolí, konzolových her a příslušenství

Vykupujeme všechny konzole a hry na platformy PlayStation 5, PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation 2, PlayStation 1, Xbox One, Xbox S, Xbox Series X, XBOX první generace, Xbox 360, Nintendo Switch, Nintendo Wii/WiiU a také RETRO konzole - Atari, SEGA a další.

Vykoupíme rovněž nejrůznější herní sety, příslušenství - např. volanty, doplňky, příp. další po předchozí dohodě.

Hry nemusí obsahovat kompletní balení, avšak je nutné, aby byly ve funkčním stavu (disk nesmí být prasklý či s poškozením datové/potištěné vrstvy). Drobné a střední škrábance akceptujeme. U herních konzolí je nutné odhlásit všechny účty - nejlépe konzoli uvést do továrního nastavení. Vykupujeme také nefunkční konzole za symbolickou cenu.

Možnost výkupu se nevztahuje na počítače, počítačové hry a příslušenství.

Chci prodat:
Platforma:
Stav:
Obal:
Název produktu:
Fotografie:
Poznámka (nepovinná):
- Odebrat tuto položku
+ Přidat další položku

Jak to funguje? 4 jednoduché kroky:

  1. Vyplň jednoduchý formulář, kde zadáš svůj e-mail a vyplníš, co prodáváš vč. fotografie, abychom si udělali představu o stavu pro nacenění.
  2. Do dvou pracovních dnů na tvůj e-mail zašleme nabídku s výkupní cenou, na kterou stačí odpovědět, zda souhlasíš.
  3. Produkty zabalíš a zašleš na naši adresu nebo doneseš na prodejnu v Liberci. Všechny instrukce obdržíš v e-mailu s nabídkou. TIP: Poštovné skrze Zásilkovnu platíme my! Stačí na podacím místě nahlásit speciální kód, který ti zašleme
  4. Do 3 pracovních dnů poté, co nám zásilka od tebe dorazí, ti zašleme domluvenou částku na tvůj bankovní účet - případně pokud produkty doneseš na prodejnu, můžeme ti domluvenou cenu vyplatit v hotovosti nebo uplatnit k nákupu na protiúčet po předložení občanského průkazu, jen bude nutné počkat, abychom mohli funkčnost produktů vyzkoušet.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty