• DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou pro objednávky nad 1 400 Kč!

Valkyrie Profile 2 Silmeria (PS2)

Valkyrie Profile 2 Silmeria (PS2)
Obrázek je ilustrační a nemusí se shodovat se vyobrazením produktu. Vždy platí uvedené parametry a popis produktu.
Přehrát video

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Valkyrie Profile 2: Silmeria nabídne víceméně stejný koncept jako první díl. Na hráče tak čekají akční souboje se špetkou strategie, které se od původního soubojového systému liší svým 3D zpracováním a spoustou efektů i možností provádět řadu nových kombo úderů. Vedle soubojů pak stojí akčně adventurní část, která už není zpracována čistě ve 2D jako v prvním díle, ale v jakémsi hybridním izometrickém 3D pohledu. Právě v této části čeká na hráče kromě interakce s postavami i řešení řady hádanek a puzzlů, které počítá s použitím tzv. Photon systému, s jehož pomocí se hráč bude moci dostávat na místa jinak nedostupná. Chybět samozřejmě nebudou ani nádherné stylové CG animace sloužící k vyprávění nejdůležitějších momentů dramatického příběhu plného intenzivních emocí.

Parametry produktu

Katalog. číslo 382 Záruka 2 roky
Obal EN Platforma PS2
Žánr Akční

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty