• DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou pro objednávky nad 1 400 Kč!

The Smurfs: Mission Vileaf (Smurftastic Edition) (PS4)

The Smurfs: Mission Vileaf (Smurftastic Edition) (PS4)
Obrázek je ilustrační a nemusí se shodovat se vyobrazením produktu. Vždy platí uvedené parametry a popis produktu.
Přehrát video

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Naši milovaní přátelé Šmoulové musejí opět najít způsob, jak se vyhnout špatným Gargamelovým plánem! Ve svém temném laboratoři zlý čaroděj Gargamel objevil vzorec, který mu umožnil vytvořit špatnou rostlinu s názvem Vileaf. Tato rostlina produkuje semena "Viletrap", které mohou Šmoulů přilákat a uvěznit ve vegetačních pastích! Tyto rostliny Viletrap jsou však také velkým nebezpečím pro les, protože jsou vysoce toxické, zejména pro pole sarsaparilly! Pro tuto velmi důležitou misi převezmou hráči kontrolu nad týmem, ve kterém jsou Hefty, Šmoulinku, Brainy a Chef! Naši hrdinové se mohou spolehnout na velmi šikovný nástroj, Smurfizer, revoluční vynález od Handy Smurf. Smurfizer umožňuje Šmoulou zbavit se nepřátel, se kterými se setkají, uzdravit rostliny postižené Vileafom, jakož i vyskočit výše, klouzat vzduchem nebo se potápět. Vydejte se na zcela novou cestu s jedinečnou a snadno uchopitelný hratelností.

The Smurfs - Mission Vileaf osloví všechny profily hráčů, fanoušků roztomilých postaviček nebo fanoušky platformy 3D, ať už jsou to začátečníci nebo zkušení hráči. Jedinečný seznam! Převezměte kontrolu nad 4 symbolickými Smolka: Šmolkout, Hefty, Brainy a Šéfkuchař. Váš Smurfizer do-it-all vám umožní nejen léčit poškozené rostliny, ale díky mnoha funkcím vám také usnadní postup ve hře! Vyskočte výše, klouzejte se, potápějte se a překonejte všechny překážky, se kterými se setkáte! Platformová adventura s velkým A!

Prozkoumejte každý kout 5 světů a najděte si cestu přes úrovně, abyste posbírali všechny ingredience a připravili protilátku, kterou les zoufale potřebuje! Oživte vesnici Šmoulů! Najděte během cesty užitečné věci na vylepšení svého Smurfizera a snažte se navrátit vesnici Šmolkovcov její bývalou slávu!

The Smurfs: Mission Vileaf (Smurftastic Edition) obsahuje:
  • Plnou hru The Smurfs: Mission Vileaf
  • 3 litografie (10 x 15 cm)
  • Klíčenka Papa Smurf (5 cm)
  • Nálepky (11 × 8,5 cm)

Parametry produktu

Katalog. číslo 62383 Záruka 2 roky
Jazyk hry CZ tit., EN Obal NOR
Platforma PS4 Typ distribuce Krabicová
Výrobce Microids Žánr Adventury, Dětské, Skákačka

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty