Star Wars: The Mandalorian - Electronic Helmet

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

S touto interaktivní helmou Star Wars BL Man Mandalorian Elec Helmet se nebudete muset stydět vyrazit na kdejaké setkání fanoušků Star Wars a dalších sci-fi sešlostí.

Tato helma není jen autentickým doplňkem ke kostýmu, inspirovaným hrdiny z nového seriálu Star Wars The Mandalorian, ale zároveň ceněným sběratelským kouskem. Díky velice kvalitnímu zpracování a věrohodnému vzhledu si ji neoblíbí pouze mladiství, ale také dospělí.

Helma Star Wars BL Mandalorian je vybavena odnímatelným taktickým světlem, a s červeně osvětleným interiérem helmy si budete připadat jako skutečný lovec odměn Din Djarin ze světa Star Wars. Ke spuštění světelných efektů je třeba baterie typu AA, která není součástí balení.

Product Image

Parametry produktu

Katalog. číslo 70323 Záruka 2 roky
Motiv Star Wars Výrobce Hasbro

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty