Sony Pulse Wireless Stereo Headset (PS3/PS4)

Sony Pulse Wireless Stereo Headset (PS3/PS4)
Obrázek je ilustrační a nemusí se shodovat se vyobrazením produktu. Vždy platí uvedené parametry a popis produktu.
Přehrát video
Produkt je vyprodán, pro zjištění případné dostupnosti nás prosím kontaktuj.

Popis produktu

Vychutnejte si herní a jiné zážitky na vaší konzoli PlayStation 3 a Playstation 4 na maximum. Stačí Vám k tomu tento bezdrátový stereo headset od společnosti Sony. Sluchátka Vám umožní vychutnat si virtuální prostorový 7.1 zvuk a díky kvalitnímu podání zvuků budete neustále před vašimi protivníky.

Představení herních sluchátek. http://www.youtube.com/watch?v=O-eBkK-uUfk

Herní módy

Speciálně pro tyto sluchátka byly vytvořeny speciální herní režimy pro herní tituly, jako jsou například Grand Theft Auto V, Last of US a BioShock Infinite, díky čemuž získáte mimořádně věrný poslech hry, tak jak ji stvořil výrobce pro uši hráčů.

Technologie BassImpact

Je tvořena aktivními pulzy v náušníkách, které doslova umožňuji cítit zvuk a přinášejí tak úplně nové zážitky z hraní napínavých her. Vy se pak budete moci plně ponořit do herního děje a prožívat naplno například napínavé okamžiky se svým hrdinou.

Buďte o krok napřed

Sluchátka umožňují přehrávat 7.1 virtuální prostorový zvuk a díky tomu budete schopni slyšet přicházejícího nepřítele dříve, než ho uvidíte. To Vám dává cenný náskok v nejrůznějších akčních hrách.

Vychutnejte si představené režimy pro hry nebo poslech

Výrobce vybavil sluchátka přednastavenými režimy, které Vám pomohou s nejvhodnějším nastavením zvuku při různých příležitostech. Jako je například při hraní různých her, nebo při sledování filmů, až po poslech vaší oblíbené hudby.

Čistě snímaný zvuk

Sluchátka jsou vybavena zabudovaným mikrofonem, který velmi jasně a přesně snímá Váš hlas. To oceníte například při kooperativních hrách s kamarády, kde se daleko rychleji a pohodlněji domluvíte na zvolené strategii.

Klíčové vlastnosti

Velmi kvalitní bezdrátový headset, který Vám dá značnou volnost pohybu, ale zároveň přináší velmi kvalitní zvukové zážitky. Sluchátka jsou vybaveny pohodlnými náušníky a nastavitelným hlavovým mostem. Díky tomu dobře padnou a poslech si budete moci plně užít. Rozhodně je co poslouchat. Sluchátka reprodukují velmi kvalitní virtuální 7.1 prostorový zvuk a díky speciálním režimům nastavení si rychle a snadno zvolíte nejvhodnější nastavení zvuku pro danou situaci. Citlivý zabudovaný mikrofon pro online komunikaci.


Parametry produktu

Katalog. číslo 12960 Záruka 2 roky
Druh Sluchátka Obal EN
Platforma PS3, PS4 Výrobce Sony

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty