• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology (Code in a Box) (PC)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Užijte si definitivní kolekci cenami ověnčené série Fallout® na PC

Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology obsahuje všech sedm úspěšných her a oficiální přídavky v prémiové sběratelské sadě, která zahrnuje Fallout 76, Fallout 4: Game of the Year Edition, Fallout 3: Game of the Year Edition, Fallout New Vegas: Ultimate Edition, Fallout Tactics, Fallout 2 a Fallout. Kolekce je zabalená v exkluzivním mini pouzdře na jadernou střelu, doplněném o slyšitelný zvuk bomby.
 
Fallout 76
 
Spolupracujte s ostatními hráči (anebo ne!) a pokuste se přežít. Užijte si ten největší a nejdynamičtější svět, jaký kdy v sérii Fallout vznikl, s důležitými bezplatnými aktualizacemi jako The Pitt, Wastelanders, Steel Reign a Steel Dawn, které hru rozšířily a obohatily o příběhový obsah, znesvářené frakce a systém voleb a následků. Hrajte sólo nebo se spojte do týmu a objevujte, plňte úkoly, budujte a zvítězte nad těmi největšími hrozbami pustiny.
 
Fallout 4: Game of the Year Edition
 
Coby jediný přeživší z Vaultu 111 vstupujete do světa zničeného nukleární válkou. Každá sekunda je boj o přežití a každá volba spočívá pouze na vás. Jedině vy můžete znovu vybudovat pustinu a rozhodnout o jejím osudu. Vítejte doma.
 
Fallout 3: Game of the Year Edition
 
Ve hře zasazené více než 200 let po nukleární válce si vytvořte libovolnou postavu a objevujte otevřené pustiny Washingtonu D.C., jak uznáte za vhodné. Každá minuta je boj o přežití, protože proti vám budou stát super mutanti, ghúlové, nájezdníci a další nástrahy pustiny. Nad rámec úspěšné hry Fallout 3 přináší edice Game of the Year oficiální přídavky The Pitt, Operation: Anchorage, Broken Steel, Point Lookout a Mothership Zeta.
 
Fallout New Vegas: Ultimate Edition
 
Probojujte se sežehnutou pustinou Mojave Wasteland do neonem zalitého Vegas Strip. Cestou se seznámíte s barvitou soupiskou postav, zmutovanými stvůrami a spoustou dalšího. The Fallout New Vegas: Ultimate Edition obsahuje kompletní sadu doplňků: Dead Money, Honest Hearts, Old World Blues, Lonesome Road, Courier's Stash a Gun Runners Arsenal.
 
Fallout Tactics
 
V těchto temných dobách je Bratrstvo oceli to jediné, co stojí mezi znovu zažehnutým plamenem civilizace a ozářenou pustinou. Chopte se zbraně, postavte se po bok svých bratrů a chraňte slabé, ať se jim to líbí, nebo ne. Členové vaší družiny vám budou bližší než rodina a ty, kteří přežijí, čeká čest, úcta a válečná kořist.
 
Fallout 2
 
Od té doby, co vaši předkové přešli pustiny, uplynula řada let. Zatímco budete hledat stvořitelskou soupravu Rajská zahrada, abyste zachránili svou primitivní vesnici, bude vaše cesta plná ochromující radiace, megalomanských mutantů a nekonečného proudu lží, klamu a zrady. Až si začínáte říkat, jestli z tohoto odvážného nového světa může vůbec někdo něco získat.
 
Fallout
 
Po 80 letech idylického života v bunkru se porouchal klíčový vodní čip Vaultu 13. Dozorce vás vybral, abyste se vydali do pustiny a zachránili ostatní obyvatele bunkru. Najděte nový mikročip a vraťte se dřív, než dojdou zásoby vody.

Hry jsou v podobě kódů ke stažení.

Parametry produktu

Katalog. číslo 87679 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Motiv Fallout
Platforma PC Typ distribuce Krabicová
Výrobce Bethesda Žánr Akční, RPG

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty