Sony Playstation 4 1TB slim + 3 hry (Uncharted 4, DriveClub, The Last of Us) (PS4)

Sony Playstation 4 1TB slim + 3 hry (Uncharted 4, DriveClub, The Last of Us) (PS4)
Obrázek je ilustrační a nemusí se shodovat se vyobrazením produktu. Vždy platí uvedené parametry a popis produktu.
Přehrát video
Produkt je vyprodán, pro zjištění případné dostupnosti nás prosím kontaktuj.

Popis produktu

Balení obsahuje PlayStation 4, 1x ovladač DualShock 4, headset, napájecí kabel, USB kabel, HDMI kabel a konzole bude obsahovat již zabudovaný 1 TB HDD z něhož si část vezme systém.

Rozšířená 1 TB verze nová generace nejvýkonějších herních konzolí na světě s Full HD grafikou Sony Playstation 4 s kapacitou pevného disku 1000 GB (1 TB) skladem ve specializovaném herním e-shopu Prodejher.cz s možností prodeje na splátky (spotřebitelský úvěr Homecredit). Upozornění: jde o 1TB verzi PS4 rozšířenou na 1000 GB. 1TB verzi PS4 doporučujeme pro každého, kdo to s hraním na PS4 myslí vážně. Vezmete-li v úvahu, že špičkové PS4 hry vyžadují instalaci cca 50 GB dat na pevný disk, tak brzy zjistíte že na základní PS4 konzoli vybavené pouze 500 GB harddiskem zase tolik místa není a bude vám brzy těsno...

Řešení je pořídit Playstation 4 s interním 1TB HDD, který od nás dostanete plně připravený k provozu se zformátovaným 1TB interním diskem a nainstalovaným PS4 systémem. Dostupná kapacita volného místa pro uživatele je vždy o něco menší (díky alokaci určité kapacity potřebné pro funkce systému PS4). Ve verzi PS4 OS 2.5 tak má uživatel k dispozici přibližně 860 GB volného místa.

Balení obsahuje: herní konzole Sony PlayStation 4 s 1000 GB harddiskem bezdrátový ovladač Sony DualShock 4 (plus usb káblík na nabíjení ovladače z PS4) headset (mono) napájecí kabel, HDMI kabel pro připojení k LCD/plasma TV s HD grafikou (PS4 lze připojit pouze k TV s HDMI vstupem, nelze ji používat na starých CRT TV bez HD grafiky) český návod na Playstation 4 - zboží je z oficiální distribuce pro ČR, reklamace vyřizují přímo české autorizované servisy Sony

Vzhledem k tomu, že balení obsahuje jen krátký HDMI kabel, doporučujeme dokoupení dlouhého HDMI kabelu (3 metry) nebo extra dlouhého HDMI kabelu pro PS4 (délka 5 metrů) s pozlacenými konektory pro maximální kvalitu přenosu signálu. A je tu konečně nová konzole od společnosti Sony, připravte se na křišťálově čistý zvuk, perfektní obraz s podporou již 4k vyobrazení, herní mechanismy nové generace které Vás oslní a nenechají jediného fanouška her a filmů chladným, konzole zároveň disponuje dostatkem místa pro Vaše hry, video, filmy či fotky.

Nová konzole PlayStation 4 je poháněna procesorem x86-64 AMD Jaguar s 8 fyzickými jádry, operační pamětí o velikosti 8 GB DDR5, GPU je v režii AMD Radeon a výpočetní výkon celé konzole dosahuje 1,84 TFLOPS. PS4 obsahuje blue ray mechaniku. Dále Sony PS4 konzole disponuje rozhraním USB 3, HDMI výstupem, bezdrátovým rozhraním wifi 802.11 bg a Bluetooth 2.1.

PlayGo Prodluž si svůj herní čas díky možnosti začít hrát i během instalování hry (PS4 hry se všechny musí povinně instalovat na harddisk). Když si koupíš hru, která obsahuje funkci PlayGo, stáhne systém PS4 nejprve část hry, abys mohl začít hrát, zatímco se zbytek v průběhu samotného hraní ještě stahuje na pozadí. Remote Play Remote Play (Vzdálené hraní) na herní konzoli PS4 umožňuje přístup k celému potenciálu kapesních herních konzolí PlayStation Vita, díky čemuž se z něj stane dokonalé přenosné zařízení. Se handheldem PS Vita dokážou hráči bez problémů hrát mnoho titulů pro Playstation 4 na překrásném 5palcovém displeji Vity prostřednictvím přístupových bodů Wi-Fi v místní síti. Share Pomocí tlačítka SHARE na ovladači Dualshock 4 můžeš sdílet svá herní videa a obrázky během jediného okamžiku. Posílej přímý přenos ze svého hraní na službu Ustream nebo nahrávej, upravuj a posílej videa na Facebook během pár sekund. PlayStation Plus Díky placené službě PS+ budeš moci hrát multiplayer u všech her a navíc získáš exkluzivní přístup k demoverzím a betaverzím celé řady novinek. K tomu navíc zdarma každý měsíc minimálně 1 hra zdarma. Předplatné Playstation Plus lze využít na PS3, PS4, PSP a PS Vita.

Konzole je balena v původní bílé krabici, bez modrého reklamního přebalu.

Technické parametry Sony Playstation 4 konzole:

  • CPU: 8 jádrový procesor x86-64 AMD “Jaguar”
  • GPU: 1.84 TFLOPS, AMD Radeon nové generace
  • Paměť: 8 GB GDDR5 RAM

Blu-ray mechanika

  • HDD: 1000 GB
  • Bezdrátové spojení: Wi-Fi (802.11b/g/n) a Bluetooth 2.1
  • Rozměry: 275 x 53 x 305 mm
  • Hmotnost: 2,8 kg

Parametry produktu

Katalog. číslo 17897 Záruka 2 roky
Motiv Uncharted Obal CZ
Platforma PS4 Výrobce Sony

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty