Shantae: Half-Genie Hero - Ultimate Edition (SWITCH)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Shantaeiny typické pohyby břišního tance přicházejí na Switch s mnoha přidanými obsahy – po dokončení Shantaeina příběhu vyzvěte zcela nový příběh, když budete hrát jako jedna z mnoha dalších postav. Zcela nová hra, když se Shantaeini přátelé dostanou do její hlavy – doslova! Oblékněte se, aby jste měli úspěch a vydejte se do nových etap – držte se stínů jako Ninja Shantae, namočte se do slunce jako Beach Shantae nebo střežte zákon jako důstojník Shantae v rozšíření DLC režimu kostýmů.

 

Parametry produktu

Katalog. číslo 87714 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Multiplayer Ne
Obal EN-US Platforma SWITCH
Typ distribuce Krabicová Výrobce ostatní
Žánr Akční

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty