• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Set 5 školních pomůcek Pusheen: Foodie (3x blok A6, pero a tužka)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální produkt - školní set z katalogu zboží s grafikou, motivem a licencí populární kreslené kočky Pusheen. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Set 4 školních potřeb s motivem a znakem kreslené kočky Pusheen: Foodie. Set obsahuje 5 předmětů: - 3 vysekávané sešity velikosti A6 - pero s bambulí - tužku s gumovým vrškem ve tvaru Pusheen To vše uvnitř kosmetické taštičky s motivem kočky Pusheen z PU a PVC. Materiál: předmětů: Plast, Papír, Kov, Polyester, Polyvinylchlorid, Polyuretan Rozměry balení: 33 x 35 x 12 cm .

Parametry produktu

Katalog. číslo 76195 Záruka 2 roky

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty