• DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou pro objednávky nad 1 400 Kč

Set 4 školních pomůcek Pusheen: Foodie (lepící štítky, klipy, zvýrazňovače, barevná propiska)

Set 4 školních pomůcek Pusheen: Foodie (lepící štítky, klipy, zvýrazňovače, barevná propiska)
Obrázek je ilustrační a nemusí se shodovat se vyobrazením produktu. Vždy platí uvedené parametry a popis produktu.
Přehrát video

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální produkt - školní set z katalogu zboží s grafikou, motivem a licencí populární kreslené kočky Pusheen. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Set 4 školních potřeb s motivem a znakem kreslené kočky Pusheen: Foodie. Set obsahuje 4 druhy předmětů: - 1x balení lepicích papírků - 2x klip se silikonovým topperem - 1x set 4 zvýrazňovačů v silikonovém obalu - 1x 10barevné pero s 3D topperem To vše uvnitř kosmetické taštičky s motivem kočky Pusheen z PU a PVC. Materiál: předmětů: Plast, Papír, Kov, Polyester, Polyvinylchlorid, Polyuretan Rozměry balení: 31 x 32 x 10 cm .

Parametry produktu

Katalog. číslo 76194 Záruka 2 roky

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty