• DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou pro objednávky nad 1 400 Kč!

Greak: Memories of Azur (PS5)

Greak: Memories of Azur (PS5)
Obrázek je ilustrační a nemusí se shodovat se vyobrazením produktu. Vždy platí uvedené parametry a popis produktu.
Přehrát video

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Hlavním hrdinou tohoto dobrodružství je Greak, nejmladší ze tří sourozenců patřících ke kouzelné rase, která čelí invazi nepřátelské frakce zvané Urlagové. Boje zuří už dlouho a Greakův lid se začíná smiřovat s tím, že bude muset svou vlastní zemi opustit. Greakovým cílem proto je setkat se znovu se svým bratrem Raydelem a svou sestrou Adarou a společně pak uniknout z Azuru ve vzducholodi, kterou si kousek po kousku sami postaví. Pomoz Greakovi nalézt oba ztracené sourozence  a společnými silami se vypořádej s nástrahami kdysi tak kouzelného domova.

Parametry produktu

Katalog. číslo 74012 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Obal EN
Platforma PS5 Výrobce Team17
Žánr Akční, Dětské

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty