Poznámkový A5 blok s propiskou House of the Dragon Rod draka: Targaryen (14,8 x 21 cm)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální produkt, poznámkový blok s doplňkovým zbhožím z katalogu kancelářských a dárkových produktů s grafikou, motivem a licencí populárního sci-fi televizního seriálu House of the Dragon. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Zápisník ve formátu A5 s 90 linkovanými listy (180 stran o tloušťce 100 g), pevnou vazbou s personalizovanými vnějšími a vnitřními obálkami do motivu znaku Targaryen, propiskou a cvočkem zabraňujícímu nechtěnému otevření. Velikost bloku (š x v): 14,8 x 21,0 cm .

Parametry produktu

Katalog. číslo 76183 Záruka 2 roky

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty