• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

POWERA Advantage Wired Controller - Sonic Style (XSX)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Hrajte kdykoli a kdekoli. Ovladač Gamepad PowerA Advantage Wired Controller je stvořen pro kabelové hraní. Je vybaven extra dlouhým USB-C kabelem o délce pro hraní na Xbox Series X|S, Xbox One a Windows PC v drátovém režimu. 

  • ergonomický design
  • hladké ovládání
  • pokročilá herní tlačítka

Mapovatelná tlačítka
Pozvedněte svou hru na zcela novou úroveň s kabelovým ovladačem PowerA Advantage pro Xbox Series X|S. K jeho hlavním vlastnostem patří mapovatelná tlačítka Advanced Gaming Button, která vám umožní naprogramovat tlačítka přímo za běhu hry, eliminujíc potřebu složitých systémových nastavení. Součástí balení je i funkce 3-Way Trigger Locks - ideální pro závodní a střílecí hry. Tato funkce vám umožní nastavit dojezdovou vzdálenost spouště ve třech různých pozicích pro co nejrychlejší reakci v akci.

Ergonomický design
Ergonomický design a lehkost zajistí pohodlí i během dlouhých herních večerů. Navíc je tento ovladač plně kompatibilní s 3,5mm náhlavní soupravou díky stereo jacku a je oficiálně licencován pro Xbox Series X|S, ale funguje i na Xbox One a Windows 10/11. Pro dokonalé vyladění vašeho herního zážitku můžete využít i bezplatnou oficiální aplikaci PowerA Gamer HQ.

Herní ovladač pro Xbox Series X/S. Oficiálně licencovaný. Intuitivní rozložení tlačítek. Extra dlouhý 3m kabel USB-C.


Parametry produktu

Katalog. číslo 88057 Záruka 2 roky
Motiv Sonic Platforma PC, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X
Výrobce PowerA

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty