Pokémon TCG: SV04 Paradox Rift - A4 album

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Mějte své karty bezpečně uložené díky tomuto stylovému albu o formátu A4, které vychází k edici Paradox Rift. Vnější strany tohoto alba zdobí paradox Pokémoni Roaring Moon a Iron Valiant.

Toto album má 14 všitých stran o 18 kapsách z obou stran (3x3 kapsy na jedné straně listu), které tak při oboustranném vkládání pojmou až 252 karet
 
Zde budou vaše karty chráněny před vnějším poškozením, nebudou poškrábané a ani nebudou mít ohnuté rohy. Album navíc dělá hráčovu sbírku mnohem více přehlednou.
 
Do alba není možné vkládat další stránky (jsou všité).

Parametry produktu

Katalog. číslo 86217 Záruka 2 roky
Motiv Pokémon Věk od 6+
Výrobce ostatní

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty