Peter Jackson’s King Kong: The Official Game Of The Movie (PS2) (BAZAR)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Bazar - jedná se o použitý kus - 100% záruka.Ve filmu Petera Jacksona King Kong se ponořte hlouběji do filmového zážitku prostřednictvím alternativních úhlů pohledu navržených tak, abyste se dostali do středu filmové akce. Obsahuje detailní podobizny a originální hlasové výkony členů filmového obsazení.

– Bezprecedentní střídající se hratelnost Bojujte o přežití na Ostrově lebek z pohledu první osoby jako Jack Driscoll A zažijte ohromující sílu King Konga v souboji s obrovskými bestiemi z třetí osoby.

– Filmová kvalita Integrací prostředků Weta přímo do herního enginu a skutečným filmovým přístupem z vizuální i zvukové perspektivy jsou hráči vrženi přímo na Ostrov lebek, kde se temné džungle, příliš velké prostředí a číhající nebezpečí stávají skutečností.

– Spolupracujte se svým expedičním týmem Každý člen týmu hraje klíčovou roli a vzájemně se doplňuje o cenné dovednosti a schopnosti. Hráč na ně spoléhá a naopak, aby uspěl. Jedinečný systém správy zdrojů udržuje akci bezproblémovou a věrohodnou a zároveň udržuje předměty, zbraně a prostředky snadno dostupné.

– The Power of King Kong King Kong je jedním z nejmocnějších tvorů na Ostrově lebek a hráči se z první ruky dozví, co to znamená být obávaný, respektovaný a dominantní. Kong využije jak svou hbitost, tak svou syrovou, hrubou sílu všemi prostředky nezbytnými k boji s nepřáteli a procházení nebezpečími Ostrova lebek.

– Zažijte všechny klíčové filmové momenty a další Cestujte výbušnou akcí všech klíčových filmových momentů jako Jack a Kong, a dokonce prozkoumejte nádherně vykreslená tajemná prostředí džungle, která ve filmu nevidíte.

– Zapojte se do vrcholných bitev Intenzivní a neuvěřitelné bitvy se všemi tvory obsaženými ve filmu jsou výzvou pro nervy a dovednosti hráčů v boji s divokými bestiemi vytvořenými Wetou – z nichž některé jsou exkluzivní pro hru.

– Podoba filmového obsazení a hlas Úplné ponoření se do dynamického světa King Konga realizované zahrnutím podobizen a hlasových komentářů členů filmového obsazení

Parametry produktu

Katalog. číslo 80534 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Multiplayer Ne
Obal EN Platforma PS2
Typ distribuce Krabicová Výrobce UbiSoft
Žánr Akční

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty