• DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou pro objednávky nad 1 400 Kč

Penál na tužky Rick And Morty: Pickle Rick (22 x 12 x 7 cm)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální pouzdro z katalogu produktů s licencí animovaného seriálu pro dospělé Rick and Morty. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Jednoprostorové zelené pouzdro s motivem Pickle Rick se zapínáním na zip, který je zdoben přívěskem. Rozměr pouzdra: 22 x 6 x 5 cm Materiál: Polyester Hmotnost: 46 g .

Parametry produktu

Katalog. číslo 65115 Záruka 2 roky
Barva zelená

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty