• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Oficiální nástěnný kalendář 2024 16 měsíců Simon K. & Greg C.: Psi (30 x 30 60 cm)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Umělecký kalendář s fotografiemi štěňat na 16 měsíců s platností od září 2023 do konce roku 2024. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Kalendář obsahuje výhradně schválené umělecké fotografie. Šestnáctiměsíční nástěnný kalendář čtvercového square formátu (30 x 30 cm) s celkem 12 fotografiemi a obrázky štěňat . Platnost od září 2023 do konce roku 2024. Rozložený formát kalendáře na zdi: 30 x 60 cm Šesti jazyčné provedení: angličtina, španělština, italština, němčina, portugalština, francouzština .

Parametry produktu

Katalog. číslo 85911 Záruka 2 roky

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty