Nerezová láhev na pití Pokémon: Pokéball (objem 580 ml)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální produkt, láhev na pití z katalogu zboží s grafikou a licencí populární japonské franšízy Pokémon. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Vysoce kvalitní láhev z nerezové oceli, ideální pro udržení vašich nápojů teplých i studených. Láhev má dvojitou stěnu, která udržuje teplotu. Objem láhve: 580 ml Materál láhve: Nerez Rozměr láhve: 7 x 26 x 7 cm .

Parametry produktu

Katalog. číslo 79823 Záruka 2 roky
Motiv Pokémon

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty