Minecraft Legends - Deluxe Edition (PS5) (SLEVA)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Jedná se o rozbalený kus - 100% stav s plnou zárukou.
Minecraft Legends je akční strategická hra a spinoff ze světa Minecraft. Odehrává se ve standardním Minecraft vesmíru a má stejnou hranatou grafiku jako původní Minecraft a Minecraft Dungeons. Na rozdíl od těchto her je však tato celá o strategickém boji.

Zkaženost piglinů z Netheru se šíří po celém Overworldu a spaluje vše, čeho se dotkne. Jste hrdina, který ochrání tuto něžnou zemi? Naplánujte si strategii a utkejte se s pigliny v epických bitvách – ale pozor: vždycky se brání. Ve dne dobývejte základny piglinů a po setmění braňte své spojence. Prozkoumejte svěží biomy plné pokladů a nebezpečí, poznejte nové přátele a znovu se setkejte se známými lidmi. Se všemi těmi, kteří vám stojí po boku, zbývá už jen zachránit svět.Deluxe Edice obsahuje:
  • základní hru
  • 6 skinů navíc (1 hrdina, 4 mounty a 1 neoznámený)
Sjednoťte Overworld
Hrozí, že piglini pohltí celý Overworld. Jste hrdina, kterého tato něžná země potřebuje? Prozkoumávejte svěží biomy, uzavírejte spojenectví s novými přáteli a známými moby a pak se postavte piglinům v epických bitvách. Ale pozor – vždycky se brání.
 
Zavelte k útoku
Vytvořte silné aliance s neočekávanými přáteli a veďte je do legendárních bitev za záchranu Overworldu.
 
Zničte Pigliny
Zastavte Pigliny z Netheru před tím, než promění Overworld v pouhou pustinu!Parametry produktu

Katalog. číslo 87316 Záruka 2 roky
Jazyk hry CZ tit., EN Motiv Minecraft
Obal EN Platforma PS5
Typ distribuce Krabicová Výrobce Mojang
Žánr Adventury, Akční

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty