• Doba doručení se může z důvodu aktuálního vytížení dopravců prodloužit (zejména u České pošty)

Akční figurka Marvel: Legends Series - 20th Anniversary Hulk

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Již 20 let přináší fanouškům po celém světě Marvel Legends Series ikonické postavy a příběhy ze světa Marvel. Na oslavu debutu Toy Biz v roce 2002 Marvel Legends hrdě představuje 20. výročí Series 1, ve kterém vystupují Captain America, Iron Man, Hulk a Toad!
 
Figurka MARVEL LEGENDS SERIES 1: Tato 6palcová figurka Hulka Series 1 je inspirována původní figurkou Hulka z Marvel Legends z roku 2002 s aktualizovanou artikulací, dekorem a doplňky!
 
PRÉMIOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ A POZADÍ: Figurka Hulka Series 1 je dodávána se 6 prémiovými doplňky a oboustrannou kulisou inspirovanou komiksy.
 

Parametry produktu

Katalog. číslo 69484 Záruka 2 roky
Motiv MARVEL Avengers, MARVEL Superheroes Věk od 4 let
Výrobce Hasbro

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty