Logitech G920 Racing Wheel and Pedals (Xbox One / PC) (Bazar)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Bazar - jedná se o použitý kus - 100% záruka. Může být baleno volně (tzv. bulk).

 

 

(Nový,hraný 2 hodinky MAX)

Přemýšlíte, jak dodat šťávu závodním hrám? S volantem Logitech se herní zážitky stanou realističtější než kdy dříve. Svůj virtuální vůz budete mít pevně pod kontrolou bez ohledu na to, zda se vydáte na světoznámý závodní okruh, prašné cesty v rallye nebo dlouhé toulky kamionem. Tento model je kompatibilní s Windows PC a konzolemi Xbox. Volant je potažený kůží a umožňuje rotaci až o 900 stupňů. Realistickou zpětnou odezvu zajišťuje dvojice motorů. Pomocí integrovaných úchytek můžete volant upevnit třeba ke stolu. Součástí balení jsou také pedály pro ještě intenzivnější zážitek ze hry.
 
Realistický zážitek doma
Zapomeňte na klávesnici a myš. Až se závodním volantem Logitech G si užijte dokonalou závodní simulaci. Tento model můžete připojit k počítači s Windows nebo konzoli Xbox Series X|S a Xbox One.
Realistický zážitek doma
Bezchybná kvalita

 

Volant je vyroben z anodizovaného hliníku, nerezové oceli, ručně šitého koženého potahu a dalších kvalitních materiálů. Obsahuje snímač otáčení fungující na principu Hallova efektu a ochranu proti přehřátí.
Bezchybná kvalita
Překvapivá odezva

 

Zpětná odezva se dvěma motory do vašeho pokoje přenese každý smyk pneumatiky i změnu povrchu, abyste se cítili jako ve skutečném závodě. S volantem můžete otáčet až o 900 stupňů a díky šnekovým převodům bude pohyb plynulý a tichý.
Logitech G920 Driving Force Racing Wheel 941-000123
Podlahové pedály

 

Kromě volantu můžete k ovládání používat pedály s integrovaným plynem, brzdou a spojkou. Nelineární brzdový pedál zajistí pohotovou a přesnou odezvu. Čela jsou vyrobena z leštěné nerezavějící oceli a díky stabilní základně vydrží pedály na svém místě.
Podlahové pedály
Snadné upevnění

 

Pomocí integrovaných úchytek můžete volant upevnit ke stolu nebo závodní soupravě. Pro ještě realističnější simulaci lze k volantu a pedálům dokoupit řadící páku Driving Force Shifter a kokpit závodní simulační sedačky Playseat.

Parametry produktu

Katalog. číslo 73639 Záruka 2 roky
Platforma PC, Xbox One, Xbox One X, Xbox Series X Stav Zánovní
Výrobce Logitech Žánr Závodní

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty