• Doba doručení se může z důvodu aktuálního vytížení dopravců prodloužit (zejména u České pošty)

Leadjoy VX2 AimBox Keyboard and Mouse adapter

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Díky své špičkové přesnosti a kompatibilitě napříč platformami se Leadjoy VX AimBox stal jedním z nejoblíbenějších stolních setů u konzolových hráčů pro ovládání pomocí myši a klávesnice. Nyní přichází jeho druhá verze VX2 AimBox s vestavěným 3,5mm audio konektorem a podporou her pro PS5. Nejenže nyní můžete více slyšet a mluvit ve svém vlastním herním světě, ale také si užít více zábavy v PS5 hrách na konzoli PS5. Kromě toho můžete prostřednictvím aplikace GameSir volně dolaďovat herní nastavení jako myš, ADS, mapování kláves, joystick a světelné efekty. To znamená, že kromě poskytovaného zážitku z hraní na PC umožňuje VX2 AimBox úplné vlastní ovládání bez ohledu na vstupní zařízení konzole nebo herní styl.
 
 
Klíčové funkce:
1. Mluvte, slyšte a více vyhrávejte s VX2 AimBox od Leadjoy. Připojte svá oblíbená sluchátka k vestavěnému 3,5mm audio konektoru, ponořte se přímo do svého herního světa a nechte ostatní zvuky za sebou. Se zařízením VX2 AimBox uslyšíte každý pohyb nepřátel a chat se spoluhráči, nechte se zvukem vést k dechberoucímu pohlcení a slávě.
 
 
Poznámka: 3,5mm audio konektor není na konzoli PS5 podporován.
 
 
 
Odemkněte větší potenciál v NĚKTERÝCH exkluzivních hrách pro konzole PS5 Dokážete si představit, že byste exkluzivní hry pro PS5 hráli jen s klávesnicí a myší? Stačí to zkusit s Leadjoy VX2 AimBox, rychlé otáčení a snadné zaměřování např. v Returnalu bude nezapomenutelný zážitek vašeho herního zážitku.
 
 
Poznámka: Vezměte prosím na vědomí, že pro hraní her PS5 na VX2 AimBox je zapotřebí ovladač třetí strany s licencí Sony a ne všechny hry PS5 jsou podporovány. Většina hratelných her jsou exkluzivní tituly pro systém PS5 jako Returnal, Back 4 Blood, Battlefield 2042, Call Of Duty: Vanguard, Deathloop, Diablo II: Resurrected, Doom Eternal, eFootball2022, Far Cry 6, FIFA 22, Final Fantasy VII Remake, Fortnite, Ghost of Tsushima Directors Cut, GTA Trilogy: Definitive Edition, Kena: Bridge of, Spirits, Rainbow Six Siege, Sakura Nova, Sakura Swim Club, Warframe, World Of Tanks, Wreckfest atd. Nedoporučujeme kupovat VX2 AimBox, pokud nemáte ovladače třetích stran licencované společností Sony.
 
 
 
 
Zkušenosti z PC na vašich konzolích: Ne každá hra na konzoli se s ovladačem ovládá dobře, zejména ve střílečkách, které vyžadují přesnou mušku a rychlé reflexy. Proto se mnoho hráčů obrací k hraní na klávesnici a myši. Vzhledem k tomu, že klávesnice poskytuje hráčům dostatečnou flexibilitu herního stylu s širokým výběrem možných vstupů, je otáčení a míření jednodušší a přesnější. Díky pokročilé technologii Agility Translation stačí VX2 AimBox připojit ke konzolím a hrát s klávesnicí a myší jako při hraní na PC.
 
 
 
 
Kompatibilita napříč platformami: VX2 AimBox je multiplatformní vstupní adaptér kompatibilní s konzolemi: Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5 a Nintendo Switch. 
 
 
 
 
Vysoce přizpůsobitelné pro každou hru prostřednictvím aplikace GameSir: Různí hráči a různé hry vyžadují různá herní nastavení. Aplikace GameSir App vám umožní jemně vyladit nastavení myši, kamery, joysticku, kláves a osvětlení, což vám poskytne naprostou kontrolu na bojišti s preferovanou a známou konfigurací.
 
 
 
 
Malé detaily, velké rozdíly: 
A. Podpora bezdrátové a drátové myši a klávesnice: VX2 AimBox umožňuje hráčům zvolit si preferovanou myš a klávesnici, ať už bezdrátovou nebo kabelovou.
Poznámka: Nepodporuje myš a klávesnici, které vyžadují dodatečnou instalaci ovladačů.
B. Oboustranné porty USB, flexibilní zapojení: Díky 3 reverzibilním portům USB je zapojení klávesnice a myši jednodušší a rychlejší, aniž byste museli rozpoznat jejich výhody a nevýhody. 
C. Přidané protizávaží uvnitř, pevné
D. Silikonové gumové protiskluzové podložky vespod zařízení
Díky vybavení protizávažím uvnitř a silikonovým gumovým podložkám pod zařízením zůstává VX2 AimBox na svém místě i při napínavých bitvách.
 
 
 
 
Klíčové prvky
 
 
Vstupní adaptér nové generace pro konzole
3,5 mm audio jack
Zážitek z hraní na PC na vašich konzolích
Pokročilá technologie VX Smart Translator
Vysoce přizpůsobené pro každou hru prostřednictvím APP
Oboustranný port USB 2.0
 
 
 
 
 
Technické specifikace:
 
 
Podporované platformy: Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch
 
 
Připojení: Kabelové připojení (pro ovladač a konzoli); kabelové a bezdrátové připojení 2,4 GHz (pro klávesnici a myš); Bluetooth 5.0 (pro aplikaci GameSir)
 
 
3,5mm zvukový port: Ano (není podporován v systému PS5)
 
 
Baterie: Ne
 
 
Délka kabelu Micro-USB: 50 cm.
 
 
Délka kabelu Type-C: 50 cm / 1,64 ft
 
 
Velikost produktu: 805818,5 mm / 3,152,280,73 palce
 
 
Čistá Hmotnost: 84 g
 
 
Velikost balení: 12912329 mm / 5,084,841,14 in
 
 
Hrubá hmotnost: 186 g

Parametry produktu

Katalog. číslo 77727 Záruka 2 roky
Platforma PS4, PS5, SWITCH, Xbox One, Xbox Series X

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty