• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Kroužkový pořadač Minecraft: Boom TNT (26 x 32 x 4 cm)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální produkt - kroužkový pořadač z katalogu kancelářských výrobků s grafikou a licencí populární počítačové hry Minecraft. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Potřebujete uklidit své dokumenty? Pořadač Minecraft A4 se 2 kroužky a grafikou Creepera a TNT bomby, která udělá BOOM, vám půjde organizace vašich důležitých smluv, materiálů nebo dokumentů sama od ruky. Rozměry pořadače (š x v x h): 26 x 31,5 x 3,5 cm .

Parametry produktu

Katalog. číslo 83554 Záruka 2 roky
Motiv Minecraft

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty