KontrolFreek - FPS Freek Galaxy - (XBX/XB1)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Galaxy se může pochlubit krásným fialovým-na-stříbrným barevným schématem a originálním laserem leptaným designem, který nabízí výjimečnou přilnavost. Díky všestranné kombinaci dvou výšek se Galaxy postaví vyčerpávajícím požadavkům kompetitivní online hry, ať už bojujete o bojiště, město nebo vesmír.
 
Kombinovaná výška pro rychlejší získání cíle a zvýšenou přesnost vpravo, stejně jako lepší ovládání a manévrování vlevo.
 
Jeden vysoký, konkávní palec, který přidává 10,0 mm pro zvýšenou přesnost na pravém analogu.
 
Jeden středový konkávní palec na levém analogu pro lepší ovládání s pohybem ve hře a přidáním nominální výšky 6,5 mm.
 
Patentovaná pryžová směs zlepšuje přilnavost, pohodlí a snižuje skluz.

Parametry produktu

Katalog. číslo 78125 Záruka 2 roky
Platforma Xbox One, Xbox One X, Xbox Series X

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty