• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

JBL Tune Flex (White)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

UPOZORNĚNÍ: Z hygienických důvodu po rozbalení nelze uplatnit Odstoupení od kupní smlouvy..

Bezdrátová sluchátka s ergonomickým a voděodolným designem vydrží s využitím dobíjecího pouzdra přehrávat až 32 hodin. Díky dotykovému ovládání a čtyřem mikrofonům s nimi vyřídíte i telefonní hovory. Nechybí funkce aktivního potlačení hluku s technologií Smart Ambient, která zajistí, že vás při poslechu oblíbené hudby nebude nic rušit. Po propojení s telefonem můžete sluchátka ovládat i přes aplikaci JBL Headphones.

Od rána do večera
Sluchátka můžete mít nasazená klidně celý den - mají ergonomický tvar, takže jsou při nošení maximálně pohodlná a s využitím nabíjecího pouzdra vydrží v provozu až 32 hodin. Navíc jsou voděodolná na stupnici IPX4, takže je nemusíte sundávat ani při dešti nebo při sportu.
 
Propojení s telefonem
Po spárování s telefonem si můžete stáhnout aplikaci JBL Headphones, přes níž lze upravovat nastavení sluchátek. Příchozí hovory přijmete jedním dotykem, takže nemusíte pokaždé hledat telefon. Druhá strana vás uslyší díky čtyřem mikrofonům tak, jako byste stáli vedle sebe.
 
Slyšíte jen to, co chcete
Kvalitní zvuk JBL Pure Bass Sound vám přehraje každý tón přesně tak, jak má znít. Pokud navíc zapnete aktivní potlačení hluku s technologií Smart Ambient, můžete se ponořit do poslechu a nenechat se rušit okolními zvuky.

Parametry produktu

Katalog. číslo 88952 Záruka 2 roky
Obal EN Výrobce ostatní

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty