• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Hyperkin Pixel Art Miraculous Bluetooth Controller for Nintendo Switch/PC/Mac/Android - Cat Noir (SWITCH/PC)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir zaznamenává dobrodružství dvou středoškoláků, Marinette a Adriena, kteří převezmou role superhrdinů jménem Ladybug a Cat Noir. Společně chrání Paříž před Hawk Moth.

Nyní tuto slavnou hru můžete hrát s ovladačem s jejich designem! Tento ovladač má design Catnoir. Pixel Art Controller je limitovaná edice. Bluetooth herní ovladač. Je kompatibilní s konzolí Nintendo Switch a PC. Disponuje šikovnou funkcí turbo a moderní ergonomií. Ovladač je oficiálně licencován společností ZAGTOON. Pixel Art Controller je nejen zábavný a sběratelský, ale je také vyroben s ohledem na příležitostné i hardcore hráče. Vysoce kvalitní symetrické páky, citlivá akční tlačítka a spolehlivé spouště jsou nezbytné pro soutěžní hru. Bude vypdat úžasně i jen tak vystavený na poličce.


Parametry produktu

Katalog. číslo 88950 Záruka 2 roky
Platforma PC, SWITCH Výrobce ostatní

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty