• Doba doručení se může z důvodu aktuálního vytížení dopravců prodloužit (zejména u České pošty)

Hrací karty v boxu House Of The Dragon Rod Draka: Drak (8 x 11 x 3 cm)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální produkt - hrací karty a doplňkové zboží z katalogu výrobků s grafikou a licencí populárního seriálu House of the Dragon. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Hrací karty inspirované ságou House of the Dragon (Rod Draka) s grafikou draků a předmětů ze seriálu. S těmito kartami se rozhodně nudit nebudete! Rozměry balení (š-v-h): 8 x 11 x 3 cm materiál balení: Plech .

Parametry produktu

Katalog. číslo 85271 Záruka 2 roky

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty