• DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou pro objednávky nad 1 400 Kč!

Guitar Hero III: Legends of Rock (X360) (Bazar)

Guitar Hero III: Legends of Rock (X360) (Bazar)
Obrázek je ilustrační a nemusí se shodovat se vyobrazením produktu. Vždy platí uvedené parametry a popis produktu.
Přehrát video

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Bazar - jedná se o použitý kus - 100% záruka.

 

 

 

 

Tak jako předešlé díly bude díl Legends of Rock sázet na osvědčenou hratelnost pomocí kytary. V singleplayeru si vyzkoušíte kytarové souboje s bossy a v multiplayeru můžete vyzvat svého kamaráda v Battle módu. K dispozici budou metalové, popové, rockové a další skladby jak od známých, tak od neznámých interpretů. Další skladby a balíčky se budou moci stáhnout přes online služby (PS3, X360, Wii). Kytary pro verze PS3, X360 a Wii budou bezdrátové napodobeniny kytary Gibson Les Paul, zatímco pro PS2 to bude bezdrátová kytara Kramer.

 

5_99

 

 


Parametry produktu

Katalog. číslo 73640 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Obal DE, EN, ESP
Platforma X360 Výrobce Activision
Žánr Akční, Rodinné, Simulátory

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty