• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Fighting Commander OCTA (PS5/PS4/PC) (SLEVA)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Dratový ovladač optimalizovaný pro bojové hry Upravitelná směrová tlačítka d-padu, lze nastavit individuální citlivost pro kažý z osmi směrů Osmisměrná analogová páčka vám zajistí maximální přesnost a odezvu S klasickým šestitlačítkovým layoutem si užijete bojové hry mnohem více, jelikož lze mačkat kombinace talčítek souběžně snadněji, než kdy před tím Kompatibilní s konzolí Playstation 5/ Playstation 4 a PC Oficiálně vlicencováno společností Sony

Parametry produktu

Katalog. číslo 89300 Záruka 2 roky
Platforma PC, PS4, PS5

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty