• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Blaze Evercade Toaplan Arcade 2

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Tato herní cartridge je určená pro handheldové konzole Evercade Evercade EXP, jakož i pro domácí konzoli Evercade VS. Kolekce Toaplan Arcade 2


Obsahuje osum her: Alcon, Flying Shark, Guardian, Snow Bros., Teki-Paki, Tiger-Heli, Truxton a Zero Wing. Poznámka: Alcon, Flying Shark, Tiger-Heli a Truxton jsou kompatibilní s herním režimem TATE konzole Evercade

SPECIFIKACE PRODUKTU:
  • Výrobce: Blaze Entertainment
  • Žánr: kolekce retro her
  • Platforma: Evercade
  • Lokalizace: v angličtině.

Parametry produktu

Katalog. číslo 90816 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Obal EN
Platforma Jiná Žánr Arkády

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty