• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

DON ONE - VALENTINO SUPER - RGB herní židle

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Don One spatřil světlo.
 
Vaše hráčská židle musí být samozřejmě také nacpaná miliony barevných možností LED. Jednoduše zapojte křeslo do zásuvky ve zdi přes USB, powerbanku nebo přímo do vašeho PC přes USB, takže získáte plné světlo lahodného světla, které běží po stranách hráčského křesla. Sami si můžete nastavit barvy a aktivovat efekty, aby LED světlo svítilo na veškeré vaše herní vybavení.
 
Samotné křeslo je velmi pohodlné. Je vyrobena ze studené tvarované pěny, která kazí vaše koule při dlouhém hraní. Valentino se zaměřuje na ergonomii, aby nedošlo k poškození zad ani zad. K dispozici jsou dokonce polštáře na krk a spodní část zad, takže se vám sedí extra dobře – po delší dobu. Židle Gamer je vyrobena z plynové kartuše třídy 4, která je nejlepší na trhu. To znamená, že židle má nejlepší podmínky pro odolnost a pohodlí.
 
Loketní opěrka se dá nastavit. Můžete tak najít přesně takovou polohu, jakou chcete. Pokud si potřebujete trochu zdřímnout, záda lze zcela snížit pod úhlem 180°. Opěradlo samotné židle je také vyšší než u podobných herních židlí. Poskytuje cool vzhled a poskytuje větší oporu v zádech.
 
Valentino od Don One je ultimátní křeslo pro hráče, kteří se nebojí být viděni. Světlo vytváří skvělou atmosféru na streamech a videích na Youtube, pokud s tím pracujete – nebo s tím chcete pracovat.
 
LED světlo se zapojuje přímo do portu USB 2.0 počítače.
 
• LED světlo
• Třída 4 „plynový výtah
 

Parametry produktu

Katalog. číslo 78197 Záruka 2 roky

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty