• DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou pro objednávky nad 1 400 Kč

Digitální budík Playstation: PS 5 ovladač

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální produkt - digitální stolní budík z katalogu bytových a doplňkových produktů s logem a grafikou herní společnosti Playstation. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Už nikdy nevstávejte pozdě s tímto budíkem s ovladačem pro PlayStation 5. Bílý budík o šířce 15,8 cm (6,2") je navržen tak, aby připomínal ovladač PlayStation 5 DualSense. Obsahuje LCD digitální displej. Pomocí D-padu a tlačítek ovladače nastavte čas, datum a budík a aktivujte funkce snooze. Napájejte digitální budík pomocí USB (kabel je součástí dodávky) a vystavte si ho ve své ložnici, aby vám každé ráno pomohl probudit se na další herní sezení. Budík s ovladačem PlayStation 5 je skvělým domácím doplňkem pro každého konzolového hráče. Velikost budíku (š x v): 15,8 x 9 cm Materiál budíku: 100% plast .

Parametry produktu

Katalog. číslo 76929 Záruka 2 roky
Motiv PlayStation

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty