• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Cult of the Lamb (SWITCH)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Cult of the Lamb staví hráče do role posedlého beránka, který byl zachráněn zlověstným cizincem, a který musí splatit svůj dluh tím, že si jeho jménem vybuduje věrné následovníky.
 
Založte svůj vlastní kult v zemi falešných proroků, vydejte se do rozmanitých a tajemných oblastí, abyste vybudovali loajální komunitu lesních uctívačů a šířili své Slovo, abyste se stali tím jediným pravým kultem.
 
VYBUDUJTE SVÉ STÁDO
Sbírejte a využívejte zdroje k budování nových staveb, provádějte temné rituály k usmíření bohů a dávejte kázání, abyste posílili víru svého stáda.
 
ZNIČTE NEVĚŘÍCÍ
Prozkoumejte rozlehlý, náhodně generovaný svět, bojujte s hordami nepřátel a porazte vůdce soupeřících kultů, abyste absorbovali jejich sílu a prosadili dominanci svého kultu.
 
ŠÍŘTE SVÉ SLOVO
Vycvičte své stádo a vydejte se na výpravu za objevením tajemství pěti tajemných oblastí. Očistěte nevěřící, šiřte osvícení a provádějte mystické rituály na cestě stát se mocným jehněčím bohem.


 

Parametry produktu

Katalog. číslo 78743 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Multiplayer Ne
Obal EN, NL Platforma SWITCH
Typ distribuce Krabicová Výrobce ostatní
Žánr Adventury, Strategie

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty