Construction Simulator (PS5)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Construction Simulator se vrátil – větší a působivější než kdy předtím! Splňte si svou ambici stát se úspěšným stavebním podnikatelem založením svého podnikání od nuly, s pomocí vašeho mentora Hapea. Pusťte se do zajímavých projektů různých velikostí a požadavků, které vám pomohou zvýšit váš příjem, abyste mohli do svého vozového parku přidat ještě výkonnější strojní zařízení. Různí klienti během toho otestují vaše schopnosti, když budete procházet výzvami, takže každý úkol bude testem vašich dovedností. Připravte se předvést svůj proces při řešení různých stavebních výzev v tomto dynamickém a poutavém dobrodružství!
Začněte podnikat na dvou samostatných mapách inspirovaných krajinou v USA a Německu. Každý z nich nabízí svou vlastní kampaň, která vám pomůže šplhat po žebříčku úspěchu. Friedenberg sídlí v malebných městech jihozápadního Německa a vyznačuje se okouzlujícími zvlněnými kopci a malebnými břehy řek. Zde je vaším cílem přispět k návrhu řešení obnovitelné energie a zlepšit místní městskou infrastrukturu v průběhu kampaně. Kromě těchto významných závazků se setkáte s různými úkoly, které vám umožní otestovat každé zařízení, které získáte. Na druhou stranu Sunny Haven je přístavní město skutečně amerického stylu, které musíte revitalizovat, aby se jeho turistický průmysl vrátil na správnou cestu. Dohromady na obou mapách čeká na dokončení více než 90 zajímavých smluv, takže si můžete být jisti, že vždy narazíte na něco nového k prozkoumání!

Ponořte se zpět na stavební scénu s vozovým parkem, který vás ohromí svou obrovskou velikostí! Vyberte si z nabídky více než 80 strojů od oficiálních licenčních partnerů, z nichž všechny jsou věrnými virtuálními ukázkami jejich skutečných protějšků. Těšte se na barevnou směs vozidel z předchozích dílů milované franšízy a také na zcela nové přírůstky do hry. Totéž platí pro výrobce, kteří za nimi stojí: Kromě známých partnerů Construction Simulatoru Atlas, BELL, Bobcat, Bomag, CASE, Caterpillar©, Kenworth, Liebherr, MAN, Mack Trucks, Meiller-Kipper, Palfinger, Still a Wirtgen Group, nyní máte možnost používat stroje Benninghoven ze skupiny Wirtgen Group, CIFA, DAF, Doosan, Nooteboom, Scania, Schwing Stetter a Wacker Neuson. Navíc si při vytváření své postavy můžete vybrat oblečení obsahující oficiálně licencované osobní ochranné prostředky od našeho nového partnera Engelberta Strausse.
Myslíte, že to je všechno? Aktualizace Construction Simulatoru obsahuje také bezplatný doplňkový obsah. Do hry si našlo cestu několik nových strojů, včetně inovativního kolového rypadla EW100 od Wacker Neuson a praktického servisního vozidla pro doplňování paliva a opravy. Součástí aktualizací jsou také nové nástroje a funkce v podobě vylepšených terénních úprav, zvýšení kapacity vozové haly a šikovné svítilny. A protože nechceme, abyste se nudili přebíráním stále stejných zakázek, přibyla navíc zcela nová turistická oblast a různé sezónní smlouvy. Sečteno a podtrženo, s úvodní základní hrou a jejími aktualizacemi vám Construction Simulator nyní nabízí více než 100 smluv, přes 90 strojů a následně téměř nekonečnou stavební zábavu, kterou můžete zažít společně až se třemi přáteli v režimu pro více hráčů. Zní to dobře, že? Tak na co čekáte? Pojďte do práce!

Parametry produktu

Katalog. číslo 87312 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Platforma PS5
Typ distribuce Krabicová Výrobce Astragon
Žánr Simulátory

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty