• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Carrera Nintendo Mario Kart - R/C Air: 2,4GHz Mini Mario Copter

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

 Jako nový člen rodiny Carrera RC Nintendo Mario KartTM Helden, který z Mini Mario Copter vyletí. Právě 16,5 x 16,5 cm velká kvadrokoptéra s průměrem rotoru 5,5 cm je „Ready to Fly“ a je vybavena digitální proporcionální technologií 2,4 GHz. Díky speciálním funkcím, jako je režim pro začátečníky, funkce automatického vzletu a přistání a automatická kontrola nadmořské výšky, mohou i mladí piloti bez problémů nadzvednout. Díky mimořádně stabilní ochraně rotoru Cage je Mini Mario Copter na jeho letu až 7 minut skvěle chráněn. Mamma mia!

Parametry produktu

Katalog. číslo 76350 Záruka 2 roky
Motiv Mario

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty