• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Cable Guy - Crash Bandicoot Aku Aku (SLEVA)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Jedná se o rozbalený kus - 100% stav s plnou zárukou.

Cable Guys je řada vysoce detailních Marvel, Disney, DC Comics a herních figurek, navržených a vyrobených vášnivým týmem
fanoušků a hráčů. Nabízejí sběratelský sortiment vašich oblíbených postaviček, které mají tolik využití.


Stylový držák na ovladače. Ať už je to váš Xbox One, PS5, herní ovladač Nintendo Switch nebo dálkové ovládání televizoru. Včetně nové generace PS5 DualSense, Xbox Series X nebo Xbox Series S. Je navržen tak, aby držel téměř jakýkoli herní ovladač při nabíjení, je to také skvělý stojánek pro většinu mobilních telefonů včetně iPhone, Samsung a Google Pixel. Drží i s pouzdrem na telefon.


Pokud jste fanouškem hry Crash Bandicoot, je to pro vás perfektní herní příslušenství.

Parametry produktu

Katalog. číslo 88119 Záruka 2 roky
Motiv Crash Bandicoot Výrobce ostatní

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty