• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

24 Bottles - Clima Bottle 0,33 L - Mountains

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Unisex láhev na vodu 24Bottles. Model: Clima Bottle 330 Mountains. Láhev na vodu vyrobená z oceli. Vyrobeno z potravinářské nerezové oceli 18/8 a 100% bez bpa, bez ftalátů, bez toxinů. Lahvička obsahuje 500 ml. Udrží tekutiny horké až 12 hodin a studené až 24. Rozměry: 20,4x7,3x7,3 cm. Doporučeno ruční mytí. Z hygienických důvodů nebude vrácení láhve akceptováno. 

Parametry produktu

Katalog. číslo 77966 Záruka 2 roky

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty