Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection (PC)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Populární série Zoo Tycoon je připravena pro budování dokonalé zoologické zahrady. Popusťte uzdu své fantazii se Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection! Vyberte si z téměř 200 úžasných zvířat a největšího a nejpodrobnějšího výběru prostředí, jaké kdy existovalo, a poté postavte, spravujte a udržujte svou vysněnou zoo sami nebo až se čtyřmi hráči. Tato simulace zoo okouzlí milovníky zvířat všech věkových kategorií.
  • setkejte se zblízka a osobně s téměř 200 úžasnými zvířaty z celého světa
  • vytvořte si ZOO svých snů s mnoha prostředími
  • ZOO je vaše – navrhněte a spravujte svou ideální zoologickou zahradu stavby silnic až po možnost upravit výběhy a ozdobit je - volba je na tobě!
  • rozšířený režim kampaně vám umožní stát se dokonalým magnátem v zoo tím, že dokončíte 30 vzrušujících scénářů
  • režim Specialized Challenge obsahuje 20 specializovaných zoologických zahrad - sbírejte všechny druhy a přeneste zvířata z jedné ze svých zoologických zahrad do druhé! Ale pozor na krize, které mohou kdykoli udeřit!
  • postavte a sdílejte svou zoo až se čtyřmi dalšími lidmi

 

Parametry produktu

Katalog. číslo 73645 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Multiplayer Ano
Obal EN Platforma PC
Typ distribuce Krabicová Výrobce THQ Nordic
Žánr Manažery, Simulátory

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty