• DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou pro objednávky nad 1 400 Kč

Xbox Series X Wireless Controller - Deep Pink (XSX)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Vyzkoušejte modernizovaný design bezdrátového ovladače pro Xbox s tvarovanými povrchy a rafinovanou geometrií pro větší pohodlí během hraní. Zůstaňte zaměření na cíl díky texturované rukojeti a hybridnímu D-padu. Bezproblémově zachyťte a sdílejte obsah pomocí vyhrazeného tlačítka Share. Rychle spárujte, hrajte a přepínejte mezi zařízeními včetně Xbox Series X - S, Xbox One, Windows 10 PC a Android. Podpora iOS je na cestě.

Gamepad Xbox Wireless Controller Deep Pink
Společně s příchodem nové generace herní konzole Xbox One se Microsoft rozhodl vylepšit i zcela nepostradatelnou součást příslušenství – herní gamepad. I když jsou hlavní ovládací prvky prakticky totožné, tak došlo k několika citelným vylepšením. Například k celkovému zaoblení všech prvků, aby se lépe držel v ruce. V praxi potěší kompatibilita napříč mnoha zařízeními.
 
 
Větší pohodlí s texturovanou rukojetí
Texturované spouště a tlačítka jsou navržená tak, aby se vám ovladač lépe držel v ruce i po mnoha hodinách hraní.
 
Tlačítko Share
Tlačítko vyhrazené pro sdílení má smysl, protože právě prožitý herní zážitek můžete ihned sdílet se svými přáteli nebo fanoušky.

Přepínání zařízení
Snadno párujte a přepínejte mezi konzolemi Xbox Series X, Xbox Series S, počítači s Windows a zařízeními se systémy Android nebo iOS.
 
Bezproblémová konektivita
Zahrnuje technologie Xbox Wireless a Bluetooth® pro bezdrátové hraní na konzolích, počítačích s Windows 10/11, mobilních telefonech a tabletech. Připojte libovolná kompatibilní sluchátka pomoci 3,5 mm stereo konektoru.

Baterie
Baterie AA s výdrží až 40 hodin - výdrž baterie se výrazně liší podle používaných sluchátek, dalšího příslušenství, způsobu používání a dalších faktorů.

Parametry produktu

Katalog. číslo 79844 Záruka 2 roky
Platforma Jiná, PC, Xbox One, Xbox Series X Výrobce Microsoft

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty