WWE SmackDown! Shut Your Mouth (PS2) (BAZAR)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Bazar - jedná se o použitý kus - stav odpovídá použitému zboží.

 


WWE Smackdown: zavřete své ústa je ještě více wrestlingem s Hollywood Hulk Hoganem, Stacy Keiblerem, DDP, Ric Flair, nWo a mnoho dalších. Hloubkový příběhový režim má několik cest postav a poprvé budou mít hráči možnost zadat Superstars do koncepčního fondu World Wrestling Entertainment. Po Madison Square Garden a více než čtrnácti dalších arénách, včetně Backlash, Vengeance a Unforgiven, existuje celá řada zákulisních oblastí. Tisíce animací zahrnují Superstar podpisové pohyby s dvojitým a trojitým týmovým tahem. Vylepšený režim Create-a-Wrestler umožňuje hráčům vytvářet dokonalého zápasníka s dynamickým systémem vrstev a novým systémem náhledů, který umožňuje ještě více možností CAW. Rozšířený partnerský systém umožňuje hráčům převzít kontrolu nad protějšky svých týmů.

Parametry produktu

Katalog. číslo 78431 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Obal EN
Platforma PS2 Výrobce THQ Nordic
Žánr Sportovní

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty