• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

WWE 2K23 (PS4)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Rozšířené funkce, nádherná grafika a dokonalý zážitek z WWE. Skočte do ringu s bohatým seznamem hvězd a legend WWE včetně Romana Reignse, „The American Nightmare“ Codym Rhodesem, Rondem Rousey, Brockem Lesnarem, „Stone Cold“ Stevem Austinem a dalšími!
 
2K SHOWCASE: INTERAKTIVNÍ SPORTOVNÍ DOKUMENT
Šampion je tady! Zahrajte si klíčové momenty a poznejte nejtěžší protivníky legendární 20leté kariéry Johna Ceny WWE. A vůbec poprvé převezměte roli oponenta – jedněch z největších osobností WWE všech dob – a zaměřte se na sesazení Mr. Hustle, Loyalty a Respect.

 
ALL-OUT WARGAMES
Tento oblíbený akční typ zápasů debutuje ve WWE 2K23 a přináší srdcervoucí 3v3 a 4v4 multiplayerový chaos ve dvojitém ringu obklopeném klecí.
 
VAŠE SHOW, VAŠE VOLBY
S MyGM převezměte otěže týdenní show a soutěžte s konkurenčními generálními manažery o nadvládu nad značkou. Nyní obsahuje více GM na výběr, další možnosti show, více sezón, rozšířené karty zápasů a další typy zápasů až pro 4 hráče.
 
DEFINUJTE SVOU BUDOUCNOST V MyRISE
Debutujte ve WWE a utvářejte svou kariéru jako WWE Superstar s rozhodnutími, která na této cestě učiníte, s odlišnými příběhy.
 
SVĚT PATŘÍ VÁM
Svět WWE je na dosah ruky s režimem Universe – dokonalým sandboxem, který vám dává na starosti WWE; od seznamů Superstar, sporů, šampionů, týdenních show a prémiových živých akcí!
 

Parametry produktu

Katalog. číslo 78735 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Multiplayer Ano
Obal DE, EN Platforma PS4
Typ distribuce Krabicová Výrobce 2K Games
Žánr Sportovní

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty