• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Wolfenstein The Two pack New Order + Old Blood (X1) (BAZAR)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Bazar - jedná se o použité zboží - zboží jeví známky používání.Xbox One Wolfenstein: The New Order a The Old Blood  je kolekce obsahující hry Wolfenstein: The New Order a Wolfenstein: The Old Blood. Tento double pack je dostupný pro Xbox One a nabízí hráčům možnost získat obě hry v jednom balení.

Wolfenstein: The New Order je akční FPS hra, která přináší alternativní příběh odehrávající se během druhé světové války. Hráč se ujímá role B.J. Blazkowicze, amerického vojáka, který bojuje proti nacistickému režimu. Hra nabízí intenzivní akční hratelnost a poutavý příběh.

Wolfenstein: The Old Blood je samostatný předchůdce hry The New Order, který se odehrává před událostmi této hry. Hráč se opět ujímá role B.J. Blazkowicze a vydává se na nebezpečnou misi do hor Rakouska. Hra přináší akční dobrodružství plné střílení a vyjednávání s nepřáteli.

Obě hry v tomto double packu nabízejí poutavé příběhy, vynikající hratelnost a akční zážitek. Hráči se mohou těšit na bohaté prostředí, různorodé mise a široký výběr zbraní a dovedností.

Tento double pack je skvělou volbou pro hráče, kteří chtějí zažít kompletní dobrodružství ve světě Wolfenstein. Obsahuje obě klíčové hry série a poskytuje hodnotný zážitek pro fanoušky akčních FPS her.

Parametry produktu

Katalog. číslo 81850 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Obal EN
Platforma Xbox One Typ distribuce Krabicová
Výrobce Bethesda Žánr Akční

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty