Vnitřní rohožka Harry Potter: Letter of Acceptance - Dopis o přijetí (75 x 130 cm) béžový polyester

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální produkt, rohožka z katalogu produktů s licencí slavné filmové ságy Harry Potter. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Vnitřní rohožka béžové barvy s vyobrazením obálky dopisu s přijetím Harryho Pottera do školy a čar kouzel v Bradavicích. Velikost rohožky: 75 cm x 130 cm Materiál rohožky: Polyester .

Parametry produktu

Katalog. číslo 80755 Záruka 2 roky
Barva béžová Motiv Harry Potter

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty