• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Tiger Woods PGA Tour 07 (Wii) (BAZAR)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Bazar - jedná se o použitý kus - stav odpovídá použitému zboží.


Ps2 Tiger Woods PGA Tour 07 Tiger Woods přichází! Díky nové technologii Universal Capture (UCAP) můžete vidět a cítit všechny emoce v detailu. Vylepšený režim kariéry - naučte si svou hru tréninkovými výzvami v tréninkovém zařízení a poté se zapojte do turnaje nejlepších světových golfistů na World Tour. 
 
Hra obsahuje 15 z nejlepších světových hráčů, včetně Tiger Woods, John Daly, Vijay Singh, Ian Poulter, Michael Campbell a Annika Sorenstam, nejvíce zdobený golfista na LPGA Tour. Ukažte svůj GameFace - Inovativní nástroj pro tvorbu postav je vylepšen hlubšími úpravami, více oblečení, licencí na vybavení a speciálními položkami. Vyzvěte až tři hráče v pěti nových herních režimech nebo si zahrajte v online turnajích s úplným sledováním statistik, vedoucími ligy a dalšími.

Parametry produktu

Katalog. číslo 80514 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Obal EN
Platforma Wii Typ distribuce Krabicová
Výrobce EA Sports Žánr Sportovní

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty