• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

The Grinch: Christmas Adventures (PS4)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Pokuste se překazit Vánoce v této slavnostní plošinovce – a pomozte Grinchovu srdci vyrůst o číslo a půl!
 
Buďte záludní a ukradněte všechny dárky v Kdovíkově! Naštěstí má Grinch několik úžasných, příšerných způsobů, jak to provést – jako kostým Santy, laso a rychlý snowboard mu pomůžou k tomu, aby se mohl postavit překážkám s vánoční tematikou na zasněžených místech.
 
Díky vizuálům inspirovaným ilustracemi Dr. Seusse a režimem pro dva hráče s Grinchem a Maxem je Grinch: Christmas Adventures novým zábavným způsobem, jak si užít tuto vánoční klasiku.
 

Parametry produktu

Katalog. číslo 85831 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Multiplayer Ano
Obal EN Platforma PS4
Typ distribuce Krabicová Výrobce ostatní
Žánr Adventury, Dětské, Skákačka

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty