• Doprava zdarma Zásilkovnou při objednávce nad 1400 Kč

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredders Revenge (X1)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge nabízí převratnou hratelnost zakořeněnou v nadčasové klasické bitevní mechanice. Probojujte si cestu nádhernými pixel-artovými prostředími a pobijte tuny nepřátel se svou oblíbenou želvou, z nichž každá má své vlastní dovednosti a pohyby – díky čemuž je každé hraní jedinečné! Vyberte si bojovníka, použijte radikální komba k poražení svých protivníků a zažijte intenzivní boje nabité dechberoucí akcí a pobuřujícími schopnostmi ninja. Postavte se proti Shredderovi a jeho věrnému Foot Clanu sami, nebo popadněte své nejlepší kámoše a hrajte až ve čtyřech hráčích současně.

 
Od Manhattanu a Coney Island po střechy měst a zatuchlé stoky, pomozte hrůzostrašné čtveřici porazit Foot Clan, Triceratonské válečníky a Rock troops až do Dimenze X!
 
ŽELVÍ SÍLA!!
Užijte si ohromující plnobarevnou pixelovou grafiku a vintage atmosféru TMNT, která vás vrátí přímo do úžasných 80. let. Každá postava, vozidlo, zbraň, předmět a pozadí je přímo inspirováno televizním pořadem z roku 1987, takže se budete cítit, jako byste skočili do televize – se směsí vražedného humoru a akcí nabitých dobrodružství!
 

Parametry produktu

Katalog. číslo 71846 Záruka 2 roky
Jazyk hry EN Multiplayer Ano
Obal EN Platforma Xbox One
Typ distribuce Krabicová Výrobce Merge Games
Žánr Akční

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty