Taška na svačinu Minions Mimoni: Stuart (25 x 20 x 9 cm)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální produkt, taška na oběd z katalogu zboží s grafikou a licencí populární filmové série Minions (Mimoni). Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Termo taška vyvedená v motivu postaviček Mimoňů má navíc i nastavitelný ramenní popruh a rukojeť pro nošení v ruce. Snadno čistitelný, protože vnější tkanina je vyrobena z vysoce kvalitního potaženého materiálu, který se snadno udržuje. Rozměry tašky (š - v - h): 25 x 20 x 9 cm Materiál tašky: Polyester .

Parametry produktu

Katalog. číslo 79754 Záruka 2 roky
Barva žlutá Motiv Mimoni / Já, padouch

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty