Taška na rameno DC Comics Batman: Logo (38 x 29 x 6 cm)

Hlídání dostupnosti

Tento produkt je vyprodán a dostupnost není známa. Zanech nám svůj e-mail a my se ozveme, jakmile produkt naskladníme, nebo se objeví u některého z našich dodavatelů.
Odesláním formuláře si uložíme osobní údaj - e-mailovou adresu jen pro tento účel hlídání dostupnosti, a to do doby, než se zboží naskladní. Obecné zásady pro zpracování osobních údajů nalezneš zde.

Popis produktu

Oficiální produkt - taška na rameno z katalogu zboží s grafikou a licencí DC Comics - Batman. Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv. Atraktivní černá taška na rameno s motivem Batman. Pro všechny fanoušky a nadšence Batman a DC Comics. Rozměry tašky (š - v - h): 38 x 29 x 6 cm Materiál tašky: 100% polyester .

Parametry produktu

Katalog. číslo 82680 Záruka 2 roky
Barva černá Motiv DC Batman

Varianty - jazykové verze u her


Někteří dodavatelé nám zasílají hry v různých verzích, které se mohou lišit jazykem tištěného obalu. U konkurence je běžnou praxí, že odlišné verze neoznačují a zasílají je jako české, anglické, nebo zcela bez označení jazyka - u nás máš možnost volby a nenastane tak nepříjemné překvapení při rozbalování zásilky.

Pokud není uvedeno u varianty jinak, má hra stejný jazyk (dabing a titulky), jako v české, případně anglické verzi.

Nalezené kategorie


Nalezené produkty